Farba
?ern�
Acer Predator Helios Neo 18 AI (PHN18-72) * 5. generace AeroBlade™ 3D * PredatorSense App * klávesa Copilot * podsvícené logo * NVIDIA G-SYNC™ Operační systém: Windows 11 Home Procesor: Intel Core Ultra 9 275HX (24 jader - 8P + 16E, 24 vláken, P-core 2,7/5,4 GHz, E-core 2,1/4,6 GHz, 36 MB cache) NPU: Intel® AI Boost (až 13 TOPS) Paměť: 2x 16GB DDR5-6400 Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SED SSD PMP4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: microSD Displej: 18" WQXGA (2560x1600) 16:10 antireflexní IPS, 240Hz, DCI-P3 100%, 500 nitů, podpora DDS Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7 Audio: 2x reproduktor, DTS® X: Ultra Audio; 2x mikrofon Polohovací zařízení: Precision Touchpad Podsvícená klávesnice: 4zónová RGB Numerická klávesnice: ano Web kamera: FHD IR TNR Síť: 2,5GbE Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i + BT 5.4 LE Audio) Porty USB: * 1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort iGPU/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90/100 W * 1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort dGPU/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90/100 W * 2x USB 3.2 Gen 2 * 1x USB 3.2 Gen 1 Další porty: * 1x RJ-45 (2,5G Ethernet) * 1x HDMI 2.1 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x napájecí konektor * 1x bezpečnostní slot Kensington * 1x čtečka microSD karet Baterie: 90Wh Li-ion Napájení: 230W AC adapter Barva: černá (Abyssal black) Hmotnost: 3,3kg Záruka: 2 roky