ASUS Vivobook Go 14/E1404FA-EB950W/R3-7320U/14"/FHD/8GB/512GB/AMD int/W11H/Silver/2R E1404FA-EB950W
Farba
St?�brn�
Zna?ka
Asus
USB 2.0
Ano
Materi�l
Plast
ASUS Vivobook Go 14 (E1404FA-EB950W) * armádní standard MIL-STD 810H * klávesnice ASUS ErgoSense * ASUS AI noise cancelation * kloub s rozsahem 180° Operační systém: Windows 11 Home Procesor: AMD Ryzen 3 7320U (4 jádra, 8 vláken, 2,4/4,1 GHz, 4 MB cache) Paměť: 8GB LPDDR5 na desce Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0) Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 14" FHD (1920x1080) 16:9 antireflexní IPS, LED podsvícení, 60Hz, 250 nitů, 45% NTSC Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 610M Audio: SonicMaster, integrovaný reproduktor; integrovaný mikrofon Web kamera: 720p HD Polohovací zařízení: Precision Touchpad Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ne Čtečka otisků prstů: ano Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E 802.11ax 1*1 + Bluetooth® 5.3) Porty USB: * 1x USB 2.0 typu A (rychlost přenosu dat až 480 Mb/s) * 1x USB 3.2 Gen 1 typu A (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s) * 1x USB 3.2 Gen 1 typu C (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s) Další porty: * 1x HDMI 1.4 * 1x 3,5mm kombinovaný audio jack pro sluchátka/mikrofon Baterie: 42Wh, 3S1P, 3článková Li-ion Správa zabezpečení: Trusted Platform Module (firmware TPM), ochrana uživatele heslem při spouštění BIOS, snímač otisků prstů integrovaný v touchpadu Barva: Cool Silver Materiál: plast Rozměry: 325,5x213,9x17,9mm Hmotnost: cca 1,38kg Záruka: 2 roky Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA. Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/vivobook-go-14-e1404f/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.