Dell 14 Plus 2-in-1/DB04250/U9-288V/14"/WUXGA/T/32GB/1TB/Arc 140V/W11P/Silver/3RNBD DB04250_LNL_204
Dell 14 Plus 2-in-1/DB04250/U9-288V/14"/WUXGA/T/32GB/1TB/Arc 140V/W11P/Silver/3RNBD DB04250_LNL_204 Technické parametry * Procesor: Intel Core Ultra 9 288V (8 jader, 8 vláken, 3,3 - 5,1 GHz, 12 MB…
Farba
St?�brn�
Technické parametry * Procesor: Intel Core Ultra 9 288V (8 jader, 8 vláken, 3,3 - 5,1 GHz, 12 MB cache) * Paměť: 32GB 8533MT/s LPDDR5X (onboard) * Operační systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC MUI (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak) * Kapacita disku: 1TB SSD PCIe NVMe M.2 * Displej: 14.0", FHD+ 1920x1200, 60Hz, IPS, Dotykový, lesklý povrch, 300 nit, 45% NTSC * Grafická karta: Intel Arc Graphics * Webkamera: BAREVNÁ S ROZLIŠENÍM FHD 2,07 MP + mikrofon * Připojení: Intel® Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.4 bezdrátová karta * Baterie a napájení: 4článková lithium-iontová baterie (64 Wh), Adaptér 65 W (USB-C) * Barva: Stříbrná (Ice Blue) Výbava a příslušenství * Klávesnice: Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská - Bez numerické klávesnice * Smart Card Reader s NFC: Ne * Čtečka otisku prstu: Ano * Thunderbolt 4: Ano * Ethernetový port RJ-45: Ne Konektivita * 1x port náhlavní soupravy (kombinace sluchátek a mikrofonu) * 1x port Thunderbolt 4 (40 Gb/s) s funkcí Power Delivery a rozhraním DisplayPort 2.1 * 1x port USB Type-C 3.2 2. generace (10 Gb/s) s funkcí napájení a rozhraním DisplayPort 1.4 * 1x port HDMI 2.1 Rozměry a hmotnost * Rozměry: Výška: 14,00 - 14,95 mm, Šířka: 314,00 mm, Hloubka: 226,15 mm * Hmotnost: 1,61 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne Odkaz na stránky výrobce https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-14-plus-2-in-1-laptop/spd/dell-db04250-2-in-1-laptop