Technické parametry * Procesor: Intel Core Ultra 9 275HX (24 jader - 8P + 16E, 24 vláken, P-core 2,7/5,4 GHz, E-core 2,1/4,6 GHz, 36 MB cache) * Paměť: 32GB, 2x16GB, DDR5, 6400MT/s * Operační systém: Windows 11 * Kapacita disku: 1TB NVMe M.2 PCIe Gen4 SSD * Displej: 16" WQXGA 2560x1600 240Hz 3ms 100% DCI-P3 500 nitů, NVIDIA G-SYNC + Advanced Optimus, FHD Camera * Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 16 GB GDDR7 * Webkamera: FHD + IR kamera 30 FPS * Připojení: Intel® Killer Wi-Fi 7 BE1750 (2x2 320Hz) MIMO 802.11be Wireless LAN and Bluetooth 5.4 * Baterie a napájení: 6článková, 96Wh, Adaptér 360 W (7,4x5,10) * Barva: Liquid Teal Výbava a příslušenství * Klávesnice: Podsvícená klávesnice Anglická * Smart Card Reader s NFC: ne * Čtečka otisku prstu: ne * Thunderbolt 4/5: Ano * vPro: ne * Ethernetový port RJ-45: ne * WWAN: Ne Konektivita *2x Thunderbolt 5 s rozhraním DisplayPort v alternativním režimu / USB Type-C / USB 4 / Power Delivery *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) s technologií PowerShare *2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) *1x Univerzální zvukový konektor *1x HDMI 2.1 *1x Slot karty SD *1x Port napájecího adaptéru Rozměry a hmotnost * Rozměry: Výška: 24,22 - 28,50 mm, Šířka: 365,00 mm, Hloubka: 290,00 mm * Hmotnost: cca 3,40 kg Záruka 2 roky Next Business Day