Farba
Modr�
HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0001nc Operační systém: Windows 11 Pro Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache) Paměť: 32GB LPDDR5x-8533 (integrovaná) Pevný disk: 2TB PCIe® Gen4 NVMe™ Performance M.2 SSD Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Čtečka otisků prstů: ano Displej: 35,6cm (14”) displej OLED UWVA s rozlišením 2,8K (2 880 x 1 800), vícedotykovou technologií, 48–120 Hz, dobou odezvy 0,2 ms, tenkým rámečkem, sklem Corning® Gorilla® Glass 5, funkcí tlumení modrého světla, 400 nity (SDR), 500 nity (HDR) a 100% DCI-P3 Grafická karta: Intel Arc 140V Audio: DTS:X® Ultra; Čtyři reproduktory; Poly Studio; HP Audio Boost Web kamera: 9Mpx infračervená kamera s podporou AI, temporální redukcí šumu a dvěma integrovanými digitálními mikrofony TPM 2.0: ano Polohovací zařízení: Haptic touchpad Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ne Síť a bezdrátová komunikace: Bezdrátová karta Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2×2) a Bluetooth® 5.4 Rozhraní: * 2x Thunderbolt™ 4 s USB Type-C® 40Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) * 1x headphone/microphone combo * 1x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge) Baterie: 6 článková Li-polymerová baterie, 64 Wh Napájení: 65W napájecí adaptér USB Type-C® Rozměry: 31,37 x 21,62 x 1,49 cm Hmotnost: 1,34 kg Barva: Athmospheric Blue Záruka: 24 měs. Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ