Farba
?ed�
Vector 17 HX AI A2XWHG Operační systém: Windows 11 Home Procesor: Intel Core Ultra 9 processor 275HX with Intel AI Boost (NPU), 24 cores (8 P-cores + 16 E-cores), 24 thread, 40MB cache, Max Turbo Frequency 5.4 GHz Paměť: 2x 16GB Počet slotů (celkem/volných): 2 Slots Maximální velikost: 96GB Pevný disk: 2TB SSD M.2-2280 M-KEY Sloty pevného disku: One drive, up to 1TB M.2 2280 SSD Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ano Displej: 17" IPS-Level QHD+ 2560x1600 ANTI-GLARE Non-touch 240Hz 400 nits 100% DCI-P3 Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU powers advanced AI with 992 AI TOPS Audio: 2x 2W, Nahimic 3 Audio Enhancer, Hi-Res Audio Ready Web kamera: IR FHD type (30fps@1080p) with HDR Pero: ne Polohovací zařízení: Silky Smooth Touchpad Klávesnice: 24-Zone RGB Gaming Keyboard with Copilot Key Čtečka otisků prstů: ne Síť: 2.5 Gigabit Ethernet Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 BE1750, Bluetooth v5.4 Konektory USB: * 2x Type-A USB3.2 Gen2 * 2x Thunderbolt 5 (DisplayPort/ Power Delivery 3.1) Další konektory: * 1x HDMI 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) * 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) * 1x SD Express * 1x power connector * 1x RJ45 Zabezpečení: Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Webcam Shutter, Kensington Lock Napájení: 280W adapter Barva: Cosmos Gray Rozměry(ŠxHxV): 380.34 x 297.97 x 22.85-28.75 mm Hmotnost: 3 kg Záruka: 2 roky