Farba
?ed�
Zna?ka
Asus
ASUS ROG Zephyrus G14 (2025) GA403WM-NEBULA010X Copilot+ PC * Slash Lighting * Aura Sync * ROG Intelligent Cooling - Tri-Fan Operační systém: Windows 11 Pro Procesor: AMD Ryzen AI 9 HX 370 (12 jader, 24 vláken, 2,0/5,1 GHz, 24 MB cache) Neurální procesor: AMD XDNA™ až 50TOPS Paměť: 32GB LPDDR5X 7500 na základní desce Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0) Maximální velikost: 32GB Pevný disk: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 PCIe Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: microSD (UHS-II) Displej: 14" 3K (2880x1800) OLED 16:10, 500 nitů, lesklý, 100% DCI-P3, 120Hz, 0,2ms, G-Sync/Adaptive-Sync, ROG Nebula, VESA DisplayHDR Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7 Audio: 4x woofer se Smart Amplifier + 2x výškový reproduktor, Dolby Atmos, Hi-Res; 3x mikrofon, AI potlačení šumu mikrofonu Web kamera: 1080p FHD IR Polohovací zařízení: Touchpad Podsvícená klávesnice: 1zónová RGB Chiclet Numerická klávesnice: ne Čtečka otisků prstů: ne Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7 802.11be 2*2 + Bluetooth® 5.4) Porty USB: * 1x USB 4 (podpora DisplayPort™/napájení) * 1x USB 3.2 Gen 2 typ C (podpora DisplayPort™/napájení/G-SYNC) * 2x USB 3.2 Gen 2 typ A Další porty: * 1x čtečka karet microSD (UHS-II) * 1x HDMI 2.1 FRL * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x napájecí konektor Baterie: 73Wh, 4S1P, 4článková Li-ion Napájení: 200W AC Barva: šedá (Eclipse Gray) Rozměry: 311x220x15,9-16,3mm Hmotnost: cca 1,5kg Záruka: 2 roky Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA. Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis Stránky výrobce: https://rog.asus.com/laptops/rog-zephyrus/rog-zephyrus-g14-2025/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.