Farba
?ed�
Zna?ka
Asus
Model: ROG Zephyrus G14 GA403WR-NEBULA109X Barva: Eclipse Gray Operační systém: Windows 11 Pro Procesor: AMD Ryzen AI 9 HX 370 (12 jader, až 5.1 GHz, 36MB cache) + AMD XDNA NPU až 50TOPS Displej: 14" 3K OLED (2880 × 1800), 120Hz, 16:10, 500 nitů, Pantone Validated, Dolby Vision HDR, ROG Nebula Display Dotykový: Ne Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU (12GB GDDR7), MUX Switch + Advanced Optimus Pevný disk: 1TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD Optická mechanika: Ne Paměť: 32GB LPDDR5X 8000 (onboard) Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4 Boční konektory: * 1x USB 4 (DP + PD) * 1x USB-C 3.2 Gen 2 (DP + PD + G-SYNC) * 2x USB-A 3.2 Gen 2 * 1x čtečka microSD (UHS-II) * 1x HDMI 2.1 FRL Čtečka paměťových karet: microSD (UHS-II) Webkamera: 1080p FHD IR pro Windows Hello Mikrofon: Třímikrofonní pole Rozměry: 31.1 × 22.0 × 1.59–1.83 cm Hmotnost: 1.57 kg Napájení: 200W AC adaptér (20V DC, 10A) Klávesnice: Podsvícená Chiclet 1-Zone RGB s Copilot klávesou Záruka: 2 Roky Doplňující informace: Dolby Atmos, AI noise-canceling, Hi-Res, Smart Amp, Pluton Security, Secured-core PC (Level 3), Xbox Game Pass 3 měsíce