Gigabyte AORUS MASTER 16 (BYHC5EEE64SP) * chladicí technologie WINDFORCE Infinity EX * GIGABYTE GiMATE * NVIDIA® Advanced Optimus * NVIDIA Blackwell Max-Q * RGB podsvícení loga * RGB Light Bar * AORUS Beacon * Windows Hello * klávesa Copilot Operační systém: Windows 11 Pro Procesor: Intel Core Ultra 9 275HX (24 jader - 8P + 16E, 24 vláken, P-core 2,7/5,4 GHz, E-core 2,1/4,6 GHz, 36 MB cache) NPU: Intel® AI Boost (až 13TOPS) Paměť: 2x 16GB DDR5-5600 SO-DIMM Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 (2/0) Maximální velikost: 64GB Pevný disk: 1TB PCIe NVMe™ M.2 SSD Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: microSD Displej: 16" 16:10 OLED WQXGA (2560x1600) 240Hz, 1ms, DCIP-3 100%, 500 nitů, NVIDIA® G-SYNC®, VESA DisplayHDR True Black 500, Pantone® Validated Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5080, 16GB GDDR7 Audio: 4x 2W reproduktor se Smart Amp, Dolby Atmos®; mikrofon Polohovací zařízení: TouchPad Podsvícená klávesnice: 3zónová RGB Numerická klávesnice: ne Web kamera: FHD s IR (1080p) Síť: GbE Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + Bluetooth® v5.4) Porty USB: * 2x USB 3.2 Gen2 typ A * 1x Thunderbolt™ 5 (podpora USB4, DisplayPort™ 2.1 a Power Delivery 3.0) * 1x Thunderbolt™ 4 (podpora USB4, DisplayPort™ 1.4 a Power Delivery 3.0) Další porty: * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x DC napájecí konektor * 1x RJ-45 * 1x HDMI 2.1 * 1x microSD (UHS-II) Zabezpečení: Firmware-based TPM, podpora Intel® Platform Trust Technology (Intel® PTT) Baterie: Li-Polymer 99Wh Napájení: 330W Barva: Dark Tide Rozměry: 357x254x23-29,9mm Hmotnost: cca 2,5kg Záruka: 2 roky Odkaz na web výrobce: https://www.gigabyte.com/Laptop/AORUS-MASTER-16-AM6H#kf